Αριστεία

Μαθητές που βραβεύτηκαν την 27η Οκτωβρίου 2016 για τις επιδόσεις τους στο σχολικό έτος 2015-2016

Α? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
3 ΛΙΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ
5 ΚΕΥΣΕΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΒΒΑΣ
6 ΡΕΝΤΕΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΡΙΣΘΕΝΗΣ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΟΘΩΝ
9 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΝΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
11 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
12 ΠΕΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΣ
13 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΘΩΜΑΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
14 ΤΕΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
15 ΒΙΣΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16 ΚΟΛΤΣΑΚΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΡΤΕΜΗ ΦΩΚΙΩΝ
18 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΙΟΣ
19 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΙΟΣ
20 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
21 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
23 ΚΕΡΑΜΕΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΣΑΤΑΜΕΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
25 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
28 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
29 ΛΑΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
30 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
31 ΘΥΜΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32 ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΦΩΤΙΟΣ
33 ΛΑΠΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 ΚΟΓΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
35 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
36 ΑΔΑΜΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
38 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Β? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
2 ΚΑΦΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΛΙΤΣΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
5 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΠΕΛΤΕΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
9 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11 ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
14 ΓΙΑΝΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΚΩΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΦΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΒΕΛΗ ΕΣΡΑ ΤΑΪΦΟΥΡ
17 ΦΩΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΚΑΪΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
21 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΠΕΧΛΙΒΑΝ ΣΕΤΣΗΛ ΣΑΛΗ
23 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
24 ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΛΕΚ ΜΠΟΥΛΕΝΤ
25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΑΒΒΑΣ
26 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28 ΓΚΙΡΤΖΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΜΑΛΑΜΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
31 ΜΗΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Γ? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4 ΣΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΤΖΙΑΦΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
8 ΚΟΥΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ
12 ΛΕΠΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 ΜΠΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΝΤΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
17 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
20 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21 ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΗ ΙΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΡΠΑΡΙΜ
22 ΝΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΓΚΟΥΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
24 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΩΤΙΟΣ
25 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝ
26 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
27 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΩΜΑΣ
28 ΔΟΥΚΟΥΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30 ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΜΙΧΑΗΛ
32 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

Μαθητές που βραβεύτηκαν την 27η Οκτωβρίου 2015 για τις επιδόσεις τους στο σχολικό έτος 2014-2015

Α? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
3 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΒΕΛΗ ΕΣΡΑ ΤΑΪΦΟΥΡ
6 ΓΙΑΓΑΤΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΓΙΑΝΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΓΚΙΡΤΖΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΔΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
11 ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΛΕΚ ΜΠΟΥΛΕΝΤ
12 ΚΑΪΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΑΒΒΑΣ
14 ΚΑΦΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΚΕΥΣΕΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
16 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΚΩΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΦΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΛΙΤΣΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
21 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
22 ΜΑΛΑΜΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΜΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
25 ΜΗΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
26 ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27 ΜΠΟΥΖΑΛΑΤΖΕ ΣΩΤΟΣ ΓΚΟΥΡΑΜΙ
28 ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
31 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
32 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
33 ΠΕΛΤΕΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 ΠΕΧΛΙΒΑΝ ΣΕΤΣΗΛ ΣΑΛΗ
35 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΦΩΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
39 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Β? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
6 ΔΟΥΚΟΥΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
10 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΩΜΑΣ
11 ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ
12 ΚΟΥΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΛΕΠΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
16 ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
18 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΜΙΧΑΗΛ
20 ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΗ ΙΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΡΠΑΡΙΜ
21 ΜΠΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΩΤΙΟΣ
23 ΝΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 ΝΤΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25 ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
26 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΡΕΝΤΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΙΣΘΕΝΗΣ
28 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΣΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 ΤΖΙΑΦΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
31 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
33 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ

 

Γ? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΔΑΜΑΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 ΒΙΣΤΑ ΘΩΜΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΗΔΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10 ΙΩΒ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
11 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΟΥΔΗΣ
13 ΚΑΛΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣ
14 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
15 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΜΑΤΖΙΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
19 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΜΠΙΚΟΥ ΧΑΪΔΩ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21 ΝΑΝΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΥΜΕΩΝ
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΡΟΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΡΟΣΔΟΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
27 ΣΚΟΥΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΣΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
29 ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
30 ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
31 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Μαθητές που βραβεύτηκαν την 27η Οκτωβρίου 2014 για τις επιδόσεις τους στο σχολικό έτος 2013-2014

Α? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 Βράκας Αντώνιος Βασίλειος
2 Γκουλιαμτζή Αργυρώ Γεώργιος
3 Δαλακούρας Κωνσταντίνος Κωνσταντίνος
4 Δαλκυριάδης Δημήτριος Χρήστος Συμεών
5 Διαμαντόπουλος Δημήτριος Λεωνίδας
6 Δουκούτση Ευφροσύνη Δημήτριος
7 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
8 Ιωάννου Στεφανία Χρήστος
9 Καζακίδης Θεοχάρης Πολυχρόνης
10 Καραγκιοζάκης Χρήστος Ζαφείρης
11 Καραμάνη Νικολέτα Θωμάς
12 Κεπεσίδου Μαρία Ηλίας
13 Κούτρα Νικολέτα Θεοδώρα Κωνσταντίνος
14 Κουτσιλιανίδης Γεώργιος Ιωάννης
15 Κουτσούμπας Αντώνης Κωνσταντίνος
16 Λεπίδας Χρήστος Αθανάσιος
17 Λιάπη Βασιλική Γεώργιος
18 Μαρκοπούλου Κωνσταντίνα Γρηγόριος
19 Μάστορα Αικατερίνη Δημήτριος
20 Μάστορας Σπύρος Μάρκος
21 Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος Αθανάσιος
22 Μιχαηλίδου Μαγδαληνή Γεώργιος Σπυρίδων
23 Μπόνης Νικόλαος Δημήτριος
24 Νικολάου Αθανασία Φώτιος
25 Ντόντης Δημήτριος Χρήστος
26 Ντουρανίδου Νικολέττα Ευστράτιος
27 Παπαναστασίου Σωτηρία Μάριος
28 Παχούμη Χρυσούλα Αθανάσιος
29 Πελτέκης Χρήστος Γεώργιος
30 Ρεντετζής Ιωάννης Ευρισθένης
31 Συμεωνίδου Μαρία Νικόλαος
32 Σωτίδης Αλέξανδρος Βασίλειος
33 Τζιαφάλιας Κωνσταντίνος Αντώνιος Πέτρος
34 Τσατσαρίδης Θεοφάνης Κωνσταντίνος
35 Φωτιάδου Σοφία Παύλος
36 Χατζόπουλος Κωνσταντίνος Ζήσης

 

Β? Τάξη

Α/Α  Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΝΑΝΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΥΜΕΩΝ
4 ΙΩΒ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΗΔΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
6 ΜΑΤΖΙΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
7 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
8 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΒΙΣΤΑ ΘΩΜΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΣΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
16 ΜΠΙΚΟΥ ΧΑΪΔΩ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
23 ΑΔΑΜΑΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
25 ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26 ΡΟΣΔΟΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
27 ΣΚΟΥΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Γ? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
8 ΚΑΡΑΜΑΝΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9 ΚΩΣΤΙΔΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
12 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
13 ΜΕΡΙΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
16 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΡΟΪΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
18 ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΓΚΑΪΑΝΕ ΑΚΟΠ
19 ΣΜΥΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
20 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΕΒΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Μαθητές που βραβεύτηκαν την 25η Οκτωβρίου 2013 για  τις επιδόσεις τους στο σχολικό έτος 2012 – 2013

 

Α? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
2 ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΒΙΣΤΑ ΘΩΜΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΓΚΟΥΒΡΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΗΔΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10 ΙΩΒ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
11 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΟΥΔΗΣ
13 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
14 ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
15 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΜΑΤΖΙΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
18 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΜΠΙΚΟΥ ΧΑΪΔΩ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20 ΝΑΝΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΥΜΕΩΝ
21 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΡΟΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΡΟΣΔΟΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
27 ΣΑΧΟ ΝΤΕΝΙΣΑ ΓΕΤΝΟΡ
28 ΣΚΟΥΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΣΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
31 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
32 ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
33 ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
34 ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

Β? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΓΟΝΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΔΑΛΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
10 ΚΑΡΑΜΑΝΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11 ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΩΣΤΙΔΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
16 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
17 ΜΕΡΙΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΝΑΝΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
19 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
21 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΡΟΪΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
23 ΣΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24 ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΓΚΑΪΑΝΕ ΑΚΟΠ
25 ΣΜΥΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
26 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΕΒΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
28 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΧΟΠΙΤΣΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΘΙΜΟΣ
2 ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΓΙΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΔΑΛΑΚΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6 ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
9 ΚΙΟΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΚΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΛΕΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΛΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
15 ΜΑΤΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
16 ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΜΕΛ ΓΙΟΥΤΖΕΛ
17 ΠΙΠΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ
19 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
21 ΨΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μαθητές που βραβεύτηκαν την 26η Οκτωβρίου 2012 για  τις επιδόσεις τους στο σχολικό έτος 2011 – 2012

 

Α? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΓΟΝΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΔΑΛΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
8 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
9 ΚΑΡΑΜΑΝΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10 ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΚΩΣΤΙΔΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
15 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
16 ΝΑΝΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
17 ΝΩΤΗ ΕΛΕΑΝΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
18 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
20 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΡΟΪΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
22 ΣΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΓΚΑΪΑΝΕ ΑΚΟΠ
24 ΣΜΥΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
25 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΕΒΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
27 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Β? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΘΙΜΟΣ
2 ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΓΙΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
6 ΔΑΛΑΚΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
7 ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
10 ΚΙΟΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΚΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΛΕΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΛΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
17 ΜΑΤΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
18 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΤΚΟ
20 ΠΙΠΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ
22 ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
24 ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
25 ΨΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Γ? Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
4 ΒΟΙΝΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΖΙΩΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΚΟΜΠΙΤΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΜΕΝΕΞΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12 ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΣΠΑΘΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΤΖΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΜΕΩΝ